• Світшот Дерево життя
  • Поштівки

Вчора перерахували кошти нашій подрузі Юлі, для який ми збираємо гроші на операцію. У цій сумі була і ваша допомога, всі хто долучився до купівлі футболок, маєк або поштівок наближають Юлю до операції по пересадці нирок. В нас ще є футболки "Мала Батьківщина"  та благодійні поштівки, весь прибуток з яких ми перераховуємо Юлі, а також реглани "Дерево життя", частина прибутку з яких теж йде на нашу ціль. 
Історію Юлі можна прочитати тут https://www.facebook.com/groups/1024872644251037/

 

Друзі, гроші від другого накладу футболок "Мала батьківщина" ми використали на закупівлю ранців для першокласників, які передали на Фролівську. Сподіваємось, що ці ранці допоможуть першокласникам-переселенцям адаптуватися у нових і незвичних умовах.

Ми обрали Фролівську, бо це один з небагатьох центрів допомоги переселенцям, у якому ми стовідсотково впевнені. Вони надихають нас своєю самовідданістю і бажанням щось змінити. У них є дуже багато крутих ініціатив: літо на Фролівський, комп'ютерний клас, дитячий майданчик, електронна черга, тому, якщо ви маєте бажання допомогти переселенцям, то можемо сміливо вам порадити цих самовідданих людей.

https://www.facebook.com/frolivska911

Друзі, першу суму від футболок "Мала батьківщина" ми відправили ось сюди https://www.facebook.com/sergey.kosyak.3/posts/1114555301892551Це літній табір для дітей із "сірих" зон, тих які постійно знаходяться під обстрілами, незважаючи на те, що живуть вони на звільненій території. Їми повина опікуватися держава, але у цих прифронтових містах немає навіть води (наприклад, Мар'їнка), магазинів, звичайно, не платяться пенсії та грошова допомога. Сергій Косяк, який опікується цим табором - справжній і відданий патріот України, людина, відкрита у соцмережах, завжди можна подивитися, чим саме і у який спосіб він працює для нашої країни і для ії громадян.

Дякуємо всім, хто приєднався до нас у цій справі!

А ще хочемо повідомити, що ми йдемо у творчу відпустку на кілька днів, тому відповіді на ваші листи і замовлення можуть затриматися. Але ми все контролюємо і в ніякому разі не забудемо про вас, коли повернемось.

IMG 4221

Як ви знаєте, ми сестри Таня и Катя. І ми з Донецька. Ми переїхали до Києва до всіх цих жахливих подій, але це не означає, що ми забули нашу малу батьківщину. Там залишились наші батьки, наш дім, у якому ми прожили більшість років життя, могили наших бабусь та дідусів. Там ми народились, ходили до школи, закохувались і дорослішали. Увесь Донбас - наш дім. Ми - це терикони, степи, шахти, Азовське море та троянди. Ми - це вимушені переселенці, зруйновані міста, загиблі військові і мирні громадяни. Ми - це Донбас, а Донбас - це Україна.

Весь прибуток від цих футболок, ми направимо на допомогу вимушеним переселенцям, на те, що не робить наша держава - адаптацію і реабілітацію мирних громадян, яки тікали від війни на Сході.

Придбати футболки можна тут http://cucurbita.com.ua/kramnychka/product/view/4/23

Ми зовсім забули відзвітувати вам щодо використання коштів від продажу регланів. Ми долучилися до збору коштів на маскувальні костюми для хлопців, яким допомагаємо вже більше року. Дякуюємо всім вам за підтримку нашої армії!

mask

 

Привіт всім! У нас нові весняні реглани. Принт "Дерево життя" - це уособлення нашого всесвіту, весняного переродження природи і нашої нації.

Тканина: 95% хлопок, 5% еластан. Всіх можливих розмірів: для дюймовочек і велетнів. Унісекс, підійде всім, жінки будуть вішатися на шию, чоловіки закидувати квітами, а діти плакати при розставаннях. Вартість 350 грн. Доставка по Україні Новою поштою, Укрпоштою, собаками і голубами. Доставку до інших куточків галактики обговорюємо окремо. Купити можна тут

І, як завжди, 15% від вартості направляємо на допомогу нашим хлопцям на Сході.

Наш новий звіт щодо використання прибутку від продажу наши футболок і маєк: сума була використана на придбання елементів живлення, бальзамів для губ та чоловічих шкарпеток. Все це було передано до Армії SOS, а вони вже доставлять нашим воїнам на передову. Дуже дякуємо всім за цей внесоку допомогу нашій армії. І нагадуємо, що в нас залишилось всього дві футболки (червоні, розмір M і L, які ми продаємо зі суттєвою знижкою за 90 грн штука) http://cucurbita.com.ua/kramnychka/product/view/6/14

Долучайтеся до допомоги нашим збройним силам:)

Друзі, в нас давно не було звітів щодо наших витрат. Частину прибутку ми додали на закупівлю гумових чобіт (займалася цим Армія SOS) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=413999458765861&set=pcb.1588801764681757&type=1&theater, другу частину витратимо найближчим часом на побутові потреби армії (звіт надамо одразу після закупівлі).

Вчора ми вперше приймали участь у Kyiv Market - благодійному ярмарку на Пейзажці. Було кльово, дякуємо всім, хто прийшов!

Ми вирішили не чекати до розпродажу всієї колекції, тому на першу частину прибутку купили три спальники-ковдри для наших воїнів і передали на склад АрміяSOS

Прибуток з будь-якої речі цієї колекції йде на допомогу нашим військовим. Долучайтесь!